Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie “Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej”, które odbędzie się w dniach 26-27.10.2017 r.

Szkolenie adresowane jest do zachodniopomorskich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych. Wiedza i praktyczne wskazówki jej zastosowania, pozwolą skuteczniej wykorzystać możliwości zabezpieczenia się przed ryzykiem walutowym i efektywniej działać w otoczeniu międzynarodowym.

Szkolenie podzielone zostało na 2 dni.

I dzień szkolenia – tematy podstawowe; 

II dzień szkolenia – tematy średnio i wysoce zaawansowane.

Istnieje możliwość zgłoszenia się na 1 wybrany dzień lub na 2 dni szkolenia. Szczegółowy plan wydarzenia na stronie rekrutacji. 

Dla każdego dnia została uruchomiona oddzielna rejestracja!!!

Rekrutacja dzień I.

Rekrutacja dzień II.

Szkolenie poprowadzi Pan Jacek Maliszewski – Główny Ekonomista firmy DMK oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej WGT S.A. Posiada on wieloletnie doświadczenie w zakresie wspierania przedsiębiorców w profesjonalnym zarządzaniu ryzykiem walutowym. Prowadzi szkolenia m.in. dla inwestorów z technik inwestycyjnych na rynku opcji walutowych oraz opcji na stopę procentową, dla importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym wykorzystujących m.in. opcje walutowe. W 2010 roku został powołany przez Zachodniopomorską Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli na biegłego w zakresu instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe, w celu przeprowadzenia kontroli w wybranych spółkach skarbu państwa. Autor książki “Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie – poradnik praktyczny”.

Liczba miejsc ograniczona!

Tagi
Szkolenia
Komentarze