Zaproszenie: Regionalne Forum Recyklingu – 26 czerwca 2019 w Szczecinie

W imieniu Klastra Zielona Chemia mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Regionalnym Forum Recyklingu, które odbędzie się w dniu 26 czerwca 2019 w Szczecinie.

Forum dotyczyć będzie problematyki odpadów oraz ich recyklingu. Wieloletnie doświadczenie, udział w projektach krajowych oraz międzynarodowych, współpraca z firmami krajowymi i zagranicznymi oraz uczelniami to nasze „dobro”, które chcemy państwu przekazać w trakcie seminarium. W programie Regionalnego Forum Recyklingu między innymi:

• strategia regionu zachodniopomorskiego w gospodarce odpadami
  • odpady i możliwości ich recykling – dobre praktyki
  • współpraca nauka – biznes , wspólne projekty , edukacja
  • możliwości pozyskiwania finansowania na realizację projektów z zakresu recyklingu
  • zwiedzanie zakładu termicznej utylizacji odpadów ( przejazd autokarem ).

Data: 26 czerwca 2019

Godz. 9:30 – 15:00

Miejsce: Sala konferencyjna, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ul. Jagiellońska 20-21 Szczecin,

Rejestracja: https://forumrecyklingu.evenea.pl/