Warsztaty: „Od doktoranta do profesora. Zaplanuj swoją karierę naukową krok po kroku”

Jesteś doktorantem? Myślisz nad dalszą karierą naukową? RCIiTT zaprasza cię na warsztaty podczas, których dowiesz się co powinnaś/powinieneś zrobić, aby dobrze zaplanować swoją drogę naukową.

Kariera naukowa wiąże się z podejmowaniem nowych wyzwań i strategicznym planowaniem kolejnych kroków w procesie rozwoju naukowego. Młodzi badacze już od samego początku powinni podejmować świadome decyzje, definiować cele i realizować je, by w rezultacie dążyć do doskonałości naukowej. Z nami dowiesz się jak należy budować swoją drogę naukową, stworzysz plan działań i poznasz tajniki świata naukowego. A po warsztatach będziesz miał/a możliwość umówienia się na indywidualną sesję, podczas której poznasz możliwości stypendialne i finansowania twoich badań. Pamiętaj, że już dzisiaj możesz nawigować swoją przyszłością zawodową.

Warsztaty skierowane są do doktorantów zachodniopomorskich uczelni i odbędą się 24 października 2017 r. w godz. 9:00 – 14:00, sala ‘Szwalnia’ (115, I piętro) w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba osób jest ograniczona! Weź dobry humor, otwarty umysł i przygotuj się na mnóstwo ćwiczeń warsztatowych, które pomogą Ci zaplanować twoją zawodową przyszłość.

Rejestracja oraz program warsztatów dostępny jest pod tym linkiem: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/od-doktoranta-do-profesora-zaplanuj-swoja-kariere-naukowa-krok-po-kroku

Warsztaty poprowadzi nasza konsultantka zajmująca się karierami naukowymi i mobilnością międzynarodową naukowców – Edyta Pazura-Umecka. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: epazura@zut.edu.pl, tel.91 449 41 53.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny.