Szkolenie pt.: „Ciekawie o nauce. Sztuka pisania tekstów naukowych dla wszystkich"

Umiejętność promocji swoich osiągnięć naukowych jest obecnie niezwykle ważnym elementem w rozwoju kariery naukowej, dlatego serdecznie zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów na szkolenie podnoszące umiejętność pisania atrakcyjnych publikacji naukowych.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii serdecznie zaprasza na szkolenie „Ciekawie o nauce. Sztuka pisania tekstów naukowych dla wszystkich.”, które odbędzie się 26.01.2018 r. w godzinach 9:00 – 15:00 w siedzibie RCIiTT, przy ulicy Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie.

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności pisania atrakcyjnych publikacji naukowych, cechujących się wysoką cytowalnością. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną techniki pisania atrakcyjnych artykułów naukowych. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się od czego zacząć pisanie tekstów, skąd czerpać inspiracje oraz w jaki sposób wykorzystać paralele, zasadę kontekstu czy obrazowanie w publikacjach. Zaprezentowane zostaną techniki zwiększające skuteczność tekstów naukowych, formuły copywriterskie oraz sprawdzone recepty na zainteresowanie czytelnika. Omówione zostaną badania click trackingowe, których znajomość pomoże w tworzeniu atrakcyjnych publikacji trafiających do szerokiego grona odbiorców.

Szkolenie poprowadzi Artur Jabłoński konsultant ds. e-marketingu, szkoleniowiec, doradca, wykładowca.  Specjalizujący się w projektowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie generujących leady i sprzedaż.

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona!

Rejestracji można dokonać klikając w link: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/ciekawie-o-nauce-sztuka-pisania-tekstow-naukowych-dla-wszystkich