Szkolenie pn. "Jak tworzyć wygrywające modele biznesowe"

Serdecznie zapraszamy firmy z województwa zachodniopomorskiego na szkolenie z tworzenia wygrywających modeli biznesowych, które odbędzie się już 31 lipca 2018 r. w Siedzibie RCIiTT.

Model biznesowy jest sposobem opisu, jak dana firma tworzy wartość i dostarcza ją do klientów, zapewniając sobie przy tym rentowność. Wprowadzanie nowych produktów lub usług jest kosztowne, wymaga nakładów finansowych i czasu. Do tego proces taki może zakończyć się niepowodzeniem. Stąd wśród przedsiębiorców na całym świecie coraz bardziej popularne staje się ulepszanie swojego modelu biznesowego, a nie produktu. W sytuacji, kiedy wiele firm oferuje w zasadzie taki sam produkt lub usługę, często o sukcesie tej, a nie innej firmy, decyduje wybrany model prowadzenia biznesu. 

Zapraszamy przedsiębiorców z woj. zachodniopomorskiego na szkolenie związane z tworzeniem modelu biznesowego, które odbędzie się w Siedzibie RCIiTT 31 lipca br. w godz. 9:00 - 15:00. Po szkoleniu uczestnik będzie znał zasady projektowania przedsięwzięcia biznesowego w oparciu o narzędzie Business Model Canvas oraz sposoby jego rozwijania na kolejnych etapach działalności.

Szkolenie poprowadzi Hubert Dyba - Konsultant ds. innowacji i transferu technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, zaangażowany w realizację projektu Enterprise Europe Network. Trener nowoczesnych narzędzi biznesowych. Swoją wiedzą wspierał takie inicjatywy jak Samsung LABO, MIT Enterprise Forum Poland, Climate KIC. Jako stypendysta MNiSW w ramach programu Top 500 Innovators wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Stanforda w USA.

Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Tagi
Szkolenia