Szkolenie dla obecnych i przyszłych eksporterów

Obecnych oraz przyszłych eksporterów zapraszamy 12 czerwca br. na unikatowe szkolenie, które pomoże im rozpocząć i rozwinąć działalność na zagranicznych rynkach.

Polski eksport dynamicznie rośnie. Dane za pierwszy kwartał 2017 r. wskazują, że był on wyższy o ok. 9% niż w analogicznym okresie 2016 r. Zachodniopomorscy przedsiębiorcy również aktywnie przyczyniają się do tego wzrostu.

Na spotkaniu zaprezentujemy Państwu możliwości dofinansowania, narzędzia dostarczające dane o rynkach docelowych, a także posłuchamy doświadczenia kilku przedsiębiorców z działalności eksportowej.

Swoimi doświadczeniami i wiedzą dzielić się będą przedsiębiorcy, konsultanci RCIiTT, eksperci Banku Zachodniego WBK SA oraz projektu Natureef.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Usługi doradcze i szkoleniowe oferowane MŚP w ramach Enterprise Europe Network są finansowane ze środków europejskich przez Komisję Europejską oraz krajowych przez Ministerstwa Gospodarki.

Agenda oraz formularz rejestracyjny znajduje się TUTAJ