Szkolenia dla obecnych i przyszłych eksporterów w Szczecinie, Szczecinku i Wałczu

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów działające przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji eksportera dla małych i średnich przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego.

Tematy szkoleń:

1. Sztuka prezentacji w biznesie – jak skutecznie sprzedawać na rynkach zagranicznych?"
    Termin i miejsce szkolenia: 27 czerwca 2018 w Szczecinie

2. „Negocjacje biznesowe z zagranicznym partnerem handlowym”
    Termin i miejsce szkolenia:
    28 czerwca 2018 w Szczecinku

3. „Poszukiwanie kanałów dystrybucji i odbiorców na rynkach zagranicznych”
    Termin i miejsce szkolenia: 29 czerwca 2018 w Wałczu

Korzyści z udziału w szkoleniu:

• minimum 8 h zajęć prowadzonych przez zespół ekspertów - praktyków
  • komplet materiałów szkoleniowych
  • całodzienne wyżywienie
  • konsultacje indywidualne
  • zaświadczenie o udziale w szkoleniu

W celu potwierdzenia udziału należy uzupełnić i odesłać formularz zgłoszenia na adres szkolenia@efszkolenia.pl.

Dodatkowe informacji można uzyskać pod nr telefonu 22 830 13 40 oraz 609 124 124 bądź kontaktując się z szkolenia@efszkolenia.pl

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020