RCIiTT ZUT rekrutuje: Konsultant Enterprise Europe Network / Specjalista ds. komercjalizacji

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie poszukuje pracownika do zespołu Centrum Transferu Technologii

Usunięto obraz.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii (RCIiTT), jednostka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (ZUT), lokalny lider w dziedzinie świadczenia usług doradczych dla firm i naukowców, poszukuje do swojego zespołu:

Konsultanta Enterprise Europe Network /
Specjalisty ds. komercjalizacji

Opis stanowiska:
Twoim głównym zadaniem na tym stanowisku będzie świadczenie usług doradczych w ramach realizacji projektu Enterprise Europe Network dla zachodniopomorskich MŚP. Dodatkowo, Twoja codzienna praca będzie polegać również na prowadzeniu i koordynowaniu procesów komercjalizacji naukowców ZUT. Więcej informacji można znaleźć na stronie RCIiTT poświęconej ww. projektowi oraz komercjalizacji.

Twoja rola:

• wspieranie lokalnych firm w pozyskiwaniu nowych partnerów handlowych, badawczych i technologicznych - poszukiwanie partnerów i możliwości rozwoju dla klientów RCIiTT, zarządzanie kontaktami zagranicznymi klientów w ramach działalności sieci Enterprise Europe Network,
  • świadczenie usług informacyjnych i doradczych (przez telefon, e-mail, na spotkaniach) firmom i  naukowcom w zakresie usług RCIiTT, finansowania ze środków UE, praw własności intelektualnych i innych,
  • tworzenie analiz rynków zagranicznych, ocen pomysłów na biznes, wspieranie procesów internacjonalizacji,
  • współorganizacja i koordynacja spotkań B2B (takich jak np. Industrial Bridge 2017),
  • organizacja i przeprowadzanie specjalistycznych szkoleń,
  • identyfikacja wartościowych technologii, przygotowywanie ofert technologicznych i ich aktywna promocja w Polsce i na świecie, samodzielne przeprowadzanie procesów komercjalizacji (ze wsparciem na początkowym etapie),
  • szczegółowe raportowanie działań do Kierownika / Dyrektora w systemie CRM.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (pożądane kierunki techniczne lub ekonomiczne),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z lokalnymi MŚP i / lub naukowcami w zakresie usług doradczych lub co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży lub B2B / B2C,
  • zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office i G Suite,
  • bardzo dobra organizacja osobista i zarządzania czasem pracy,
  • wysoka dbałość o szczegóły,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i wystąpień publicznych,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność posługiwania się językiem innym niż angielski będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie z w dziedzinie finansowania przedsiębiorstw z funduszy UE (RPO, POIR, POWER) będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

• pracę na pełen etat od stycznia do grudnia 2019 r. (3 miesięczny okres próbny) z możliwością przedłużenia do końca 2021 r. w stabilnej rynkowo i renomowanej instytucji,
  • przyjazne i wspierające środowisko pracy,
  • krajowe i międzynarodowe podróże służbowe,
  • pracę w centrum Szczecina z łatwym dojazdem, bezpłatne miejsce parkingowe,
  • pracę pełną wyzwań, zdobywanie nowych, ciekawych doświadczeń, dużą autonomię w działaniu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • służbowy telefon komórkowy,
  • dostęp do strefy socjalnej z aneksem kuchennym.

Kogo poszukujemy:
Szukamy zmotywowanej, otwartej i doświadczonej osoby która szybko się uczy, nie boi się nowych wyzwań, presji czasu i wykonywania zdefiniowanych wskaźników, a także posiada umiejętność dbania o szczegóły, szczególnie w zakresie raportowania.

O RCIiTT:
RCIiTT jest centrum transferu technologii ZUT, założonym w 1999 roku. Oprócz działań komercjalizacyjnych, RCIiTT prowadzi usługi doradcze i szkoleniowe dla firm, naukowców, studentów i absolwentów wyższych uczelni w zakresie transferu technologii, możliwości finansowania i rozwoju oraz wspierania przedsiębiorczości akademickiej. Więcej informacji na stronie RCIiTT ZUT.

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać do dnia 9 grudnia 2018 r. włącznie na adres innowacje@zut.edu.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzania przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia przez Administratora obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dot. ochrony danych osobowych.”