Oferta zatrudnienia doktoranta w projekcie międzynarodowym

Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Zasobów Naturalnych i Stosowanych Nauk Przyrodniczych w Wiedniu będący członkiem konsorcjum A4B (Analytics for Biologics) poszukuje doktoranta zainteresowanego udziałem w projekcie związanym z białkami terapeutycznymi.

Projekt dotyczy separacji rekombinowanych przeciwciał przy użyciu metod niechromatograficznych. Podczas trwania współpracy uczelnia zapewnia nabycie podstawowej wiedzy dotyczącej m.in. inżynierii biochemicznej, czy przetwarzania rekombinowanych przeciwciał. Oferta jest skierowana do młodych naukowców klasyfikowanych jako First Stage Researcher (R1), posiadających tytuł magistra w dziedzinie biotechnologii, inżynierii biochemicznej lub pokrewnej.

Głównym celem konsorcjum A4B jest zwiększenie umiejętności i wiedzy początkujących naukowców w temacie białek terapeutycznych. Sieć liczy jedenastu członków z ośmiu krajów Unii Europejskiej. Projekt jest finansowany w ramach programu Działania Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA-ITN).

Termin przesyłania aplikacji mija 30 listopada 2018 r. Zgłoszenia należy wysyłać do p. Petry Polak na adres petra.polak@boku.ac.at. Dodatkowe informacje o projekcie znajdują się na stronie konsorcjum oraz w ogłoszeniu umieszczonym na stronie EURAXESS.