Nabór do projektu: „Zapytaj Eksperta - usługi doradcze Klastra IT”

Zapraszamy do udziału w projekcie „Zapytaj Eksperta - usługi doradcze Klastra IT”, w ramach którego specjaliści z firm zrzeszonych w Klastrze IT świadczą bezpłatnie usługi doradcze dla przedsiębiorców ze Szczecina. Projekt trwa do 20 lipca 2020 r.

Udział w projekcie „Zapytaj Eksperta - usługi doradcze Klastra IT” pozwoli lokalnym przedsiębiorcom dowiedzieć się:

• czy i jak przenieść swój biznes do świata on-line,
  • z jakich rozwiązań chmurowych mogą skorzystać i jak stworzyć odpowiednie regulaminy usług chmurowych (cloud computing),
  • jak zautomatyzować działania marketingowe i ułatwić proces pozyskiwania klienta,
  • który system do zarządzania organizacją będzie odpowiedni (gotowe rozwiązania vs custom made),
  • o rozwiązaniach pozwalających na zdalne monitorowanie pracy maszyn i ludzi.

Usługi doradcze w projekcie będą świadczone w formie indywidualnych konsultacji z Ekspertami Klastra IT oraz w formie grupowej poprzez szkolenia (webinaria).

Do projektu mogą przystąpić przedsiębiorczynie i przedsiębiorcy posiadający siedzibę lub główny adres prowadzonej działalności gospodarczej na terenie Gminy Miasto Szczecin.

Więcej informacji, formularz rejestracji oraz regulamin są dostępne na stronie projektu.

Usunięto obraz.