Transformacja cyfrowa dzięki EDIH: Jak zyskać dostęp do zaawansowanych technologii?

Webinar dla wszystkich podmiotów (w szczególności małych i średnich przedsiębiorców) zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnego wsparcia w zakresie rozwoju i wdrożenia zaawansowanych technologii cyfrowych oraz pomocy w procesie transformacji cyfrowej.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
07.05.2024 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
06.05.2024 — 15:00
Rodzaj wydarzenia
Webinar
Opis wydarzenia

Utworzenie sieci EDIHów (ang. European Digital Innovation Hubs, pl. Sieć Hubów Innowacji Cyfrowych) otworzyło nowe możliwości w zakresie pozyskania i wdrożenia zaawansowanych rozwiązań technologicznych, do których firmy do tej pory nie miały dostępu. Pozwalają one nawiązać współpracę z dostawcami rozwiązań i jednostkami naukowymi w celu rozwiązywania konkretnych problemów, wyszukiwania konkretnych ścieżek rozwoju oraz wsparciu w procesie transformacji cyfrowej. A to wszystko bezpłatnie!

Uczestnicy webinaru:

• poznają konkretne przykłady usług oferowanych przez EDIH (m.in. doradztwo techniczne, testowanie rozwiązań, wsparcie przy wdrożeniu nowych technologii, szkolenia);
  • dowiedzą się kto może skorzystać z tych usług;
  • oraz poznają warunki i zasady korzystania ze wsparcia EDIH.

Webinar poprowadzą

• Anna Pająk - Dyrektor Działu Programów Zrównoważonego Rozwoju Przemysłu, w Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Od roku 2020 związana z Platformą Przemysłu Przyszłości, gdzie odpowiada za wdrażanie projektów wspierających transformację cyfrową przedsiębiorstw oraz współpracę z Polską Siecią Hubów Innowacji Cyfrowych. Posiada szerokie doświadczenie w realizacji projektów biznesowych i badawczo-rozwojowych dotyczących m.in. dojrzałości cyfrowej, zagadnień przemysłu 4.0, foresightu oraz budowania kompetencji organizacyjnych z wykorzystaniem metod studiów nad przyszłością. Kierownik projektu i członek Rady Programowej Konkursu Fabryka Przyszłości. Doktor nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse.
  • Krzysztof Pietrusewicz - Koordynator EDIH HPC4Poland w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym (partner). Ekspert w dziedzinie standaryzacji i normalizacji w kontekście przemysłu 4.0, nowych modeli biznesowych, oprogramowania do prototypowania i wprowadzania produktów. Trener doradców metody ADMA. Doradca metody ADMA. Nauczyciel akademicki. Od 1997 roku (pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku automatyka i robotyka) związany z zagadnieniami programowania sterowników PLC/PAC, cyfrowych serwonapędów obrabiarek do metalu sterowanych numerycznie, projektowaniem systemów z zastosowaniem modeli oraz inżynierią systemów (MBSE/MBD). Od roku 2012 doktor habilitowany nauk technicznych w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika. Od początku istnienia ekspert Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości.

Usunięto obraz.

Wykładowca
Anna Pająk, kobieta, dłiugie czarne włosy założone za uszy i opadające na plecy, czarna sukienka, złożone ręce, na tle korytarza podświetlonego ciepłym światłem
Fałsz
Pająk
Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości
Krzysztof Pietrusewicz, mężczyna, krótkie włosy, okulary z czarną ramką, niebieska koszula, w tle: mur i drzewa
Fałsz
dr hab. inż., prof. ZUT
Krzysztof
Pietrusewicz
HPC4Poland EDIH
Sieć EDIH w Polsce - dla kogo działamy i jak można skorzystać z usług
Anna Pająk, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości
not-promoted
Działania i usługi EDIH na przykładzie EDIHa HPC4Poland
Krzysztof Pietrusewicz, EDIH HPC4Poland
not-promoted
wydarzenie on-line

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Webinar dla przedsiębiorców, przedstawicieli uczelni wyższych, jednostek badawczych, fundacji i stowarzyszeń oraz instytucji publicznych.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Krystyny Flak
Krystyna
Flak
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.