Jak zbudować zaufanie do wirtualnej ochrony rzeczy osobistych?

W ramach organizowanych w dniach 8-14.05.2017 r. ogólnopolskiego festiwalu myślenia projektowego „Design Thinking Week”, serdecznie zapraszamy na warsztat pt. Jak zbudować zaufanie do wirtualnej ochrony rzeczy osobistych?

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
09.05.2017 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
08.05.2017 — 09:00
Rodzaj wydarzenia
Warsztat

Usunięto obraz.

Podczas intensywnego, jednodniowego warsztatu uczestnicy nie tylko poznają metodykę design thinking, ale także będą mogli przetestować ją w praktyce, opracowując rozwiązania dla realnego pomysłu biznesowego jednej ze szczecińskich firm.

Warsztat poprowadzą:

• Dorota Chybowska, Centrum Transferu Technologii Morskich Akademii Morskiej w Szczecinie - absolwentka anglistyki, ekonomii menedżerskiej i studiów podyplomowych z IPR, laureatka programu MNiSW Top 500 Innovators realizowanego na Uniwersytecie Stanforda. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów, zarządzaniu badaniami naukowymi i komercjalizacji ich wyników, organizacji dużych i małych wydarzeń, nauczaniu języka angielskiego oraz tłumaczeniach.
  • Leszek Chybowski, Akademia Morska w Szczecinie - naukowiec, wynalazca, certyfikowany inżynier niezawodności, oficer mechanik okrętowy. Redaktor naczelny Zeszytów Naukowych Akademii Morskiej w Szczecinie. Laureat programu MNiSW Top 500 Innovators realizowanego na Uniwersytecie Stanforda, członek Europejskiego Stowarzyszenia TRIZ
  • Hubert Dyba, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT - Konsultant ds. innowacji i transferu technologii. Absolwent finansów i rachunkowości w Szczecinie i Programu Top 500 na Uniwersytecie Stanforda w USA. Aktualnie pracuje nad doktoratem w Katedrze Mikroekonomii WNEiZ US.
  • Paweł Żebrowski, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT - Kierownik Działu Centrum Transferu Technologii, metodyk i trener design thinking, odpowiedzialny w szczególności za kwestie praw własności intelektualnej projektów DT w SHOPA Design Thinking Workspace. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Warszawskiego oraz Programu Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda w USA.

Wydarzenie organizowane jest przez Akademię Morską w Szczecinie oraz Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Usunięto obraz.

not-promoted
sala Szwalnia (115), I piętro

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Szkolenie przewidziane jest dla:

1. pracowników firm, posiadających swoją siedzibę lub oddział na terytorium województwa zachodniopomorskiego;
  2. naukowców oraz przedstawicieli instytucji samorządowych;
  3. studentów i osób fizycznych.

Obowiązuje limit 1 osoby z firmy (nie dotyczy naukowców).

Uczestnicy wydarzenia proszeni są o przyniesienie własnych komputerów.

Warsztaty mają charakter całodzienny (od 09:00 do 17:00). Prosimy więc o zgłoszenia osób, które zamierzają uczestniczyć w nich od początku do końca.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Pawła Żebrowskiego
Paweł
Żebrowski
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

kierownik Centrum Transferu Technologii

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #009ED2