Jak wdrożyć System Zarządzania Jakością i dlaczego to ważne dla Twojej firmy

Stacjonarny dyżur ekspercki dla przedsiębiorców zainteresowanych wdrożeniem w swojej firmie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, który pozwala świadczyć usługi oraz dostarczać na rynek produkty o stałej oraz powtarzalnej jakości.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
15.05.2024 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
13.05.2024 — 12:00
Rodzaj wydarzenia
Dyżur ekspercki

Uczestnicy wydarzenia:

• poznają korzyści z wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, takie jak: dostarczanie na rynek produktu lub usługi o stałej i powtarzalnej jakości, zwiększenie efektywności firmy, ograniczenie kosztów, polepszenie komunikacji wewnątrz organizacji, z dostawcami, podwykonawcami, jak również z klientami;
  • dowiedzą się jak przygotować własną firmę do wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001;
  • dowiedzą się gdzie szukać dofinansowania na uzyskanie Certyfikatu Jakości ISO 9001.

Dyżur ekspercki ma formę indywidualnych, 30-minutowych konsultacji prowadzonych przez:

Magdalenę Ostrowską - doświadczoną profesjonalistkę, która od 12 lat kieruje Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001 w RCIiTT ZUT w Szczecinie. Jest również audytorka wiodąca, która przeprowadza audyty, a także dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas konsultacji i szkoleń związanych z wymaganiami Normy 9001:2015;

Piotra Wagnera - audytora wiodącego Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 oraz konsultanta i trenera Systemów Zarządzania wg norm ISO. Na swoim koncie posiada ponad 200 wdrożeń Systemów Zarządzania w różnych branżach: budownictwo, IT, ochrona zdrowia, administracja publiczna, ochrona osób i mienia i wiele innych. Od 2003 r. prowadzi firmę INCERT z siedzibą w Szczecinie – firmę doradczą zajmującą się wdrażaniem i szkoleniami w zakresie Systemów Zarządzania wg norm ISO. Od 2005 r. współpracuje z wiodącymi jednostkami certyfikującymi w zakresie audytowania.

Usunięto obraz.

Wykładowca
Zdjęcie portretowe Magdalny Ostrowskiej
Fałsz
Magdalena
Ostrowska
KIEROWNIK AKADEMICKIEGO INKUBATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, RCIiTT
Piotr Wagner
Fałsz
Piotr
Wagner
INCERT Piotr Wagner
not-promoted
sala Przędzalnia (031, parter)

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Właściciele i pracownicy podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Organizator wydarzenia
Zdjęcie portretowe Magdalny Ostrowskiej
Magdalena
Ostrowska
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.