Jak tworzyć wygrywające modele biznesowe

Firmy z województwa zachodniopomorskiego zapraszamy na szkolenie z tworzenia wygrywających modeli biznesowych, które odbędzie się już 31 lipca 2018 r.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
31.07.2018 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
26.07.2018 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie
Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące modeli biznesowych przeznaczone dla przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego.
Model biznesowy jest sposobem opisu, jak dana firma tworzy wartość i dostarcza ją do klientów, zapewniając sobie przy tym rentowność.
Po szkoleniu uczestnik będzie znał zasady projektowania przedsięwzięcia biznesowego w oparciu o narzędzie Business Model Canvas oraz sposoby jego rozwijania na kolejnych etapach działalności.

Wykładowca
Hubert Dyba
Prawda
Mgr
Hubert
Dyba
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Konsultant ds. innowacji i transferu technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, zaangażowany w realizację projektu Enterprise Europe Network. Trener nowoczesnych narzędzi biznesowych. Swoją wiedzą wspierał takie inicjatywy jak Samsung LABO, MIT Enterprise Forum Poland, Climate KIC. Jako stypendysta MNiSW w ramach programu Top 500 Innovators wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Stanforda w USA.
Powitanie uczestników
not-promoted
Model biznesowy i jego innowacji na przykładach firm
Budowa Business Model Canvas
Popularne schematy w modelach biznesowych
not-promoted
Źródła wartości w modelu biznesowym
Ten types of Innovation
Value Proposition Canvas
not-promoted
Tworzenie nowych modeli biznesowych - sesja warsztatowa
Kryteria oceny modeli biznesowych
sala Szwalnia (115), I piętro

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Warsztaty dla właścicieli i pracowników firm posiadających siedzibę lub oddział na terytorium województwa zachodniopomorskiego i działających w jednej z następujących branż:

Administracja i polityka, Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Finanse, księgowość i ubezpieczenia, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Prawo, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.

Obowiązuje limit max. 2 osób z firmy.

Organizator wydarzenia
Hubert Dyba
Hubert
Dyba
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

konsultant ds. transferu technologii

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia