Z nieprzewidzianych dla nas przyczyn jesteśmy zmuszeni odwołać szkolenia pn. Jak skutecznie wchodzić na rynki zagraniczne - model biznesowy internacjonalizacji wraz z wdrożeniem strategicznym w eksporcie.
Jednocześnie zapraszamy osoby zainteresowane umiędzynaradawianiem działalności własnej firmy i strategiom wejścia na rynki zagraniczne do kontaktu z Centrum Transferu Technologii RCIiTT ZUT, tel. 91 449 43 64.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
13.06.2019 — 09:45
Termin przyjmowania zgłoszeń
10.06.2019 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie
Opis wydarzenia

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego na szkolenie poświęcone umiędzynaradawianiu działalności firmy i strategiom wejścia na rynki zagraniczne, które odbędzie się 13 czerwca 2019 r.

Celem szkolenia jest umożliwienie uczestnikom przygotowanie się na ekspansję na rynki zagraniczne poprzez dobranie odpowiedniego modelu biznesowego.

Szkolenie poprowadzi praktyk - Grzegorz Bratek, Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, który posiada 17-letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne.

Wykładowca
Fałsz
Grzegorz
Bratek
EUROSPEKTRUM s.c.
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
1. Eksport jako możliwości rozwoju firmy
2. Metody wyboru oraz analizy rynków zagranicznych
3. Budowa modelu biznesowego dostosowanego do danego rynku eksportowego
4. Wykorzystanie Business Model Canvas w modelowaniu ekspansji zagranicznej firmy
5. Wdrożenie strategii eksportowej
6. Wybór działań taktycznych służących realizacji strategii eksportowej
7. Budżet i harmonogram wdrażania strategii eksportowej
not-promoted
sala Szwalnia (115, I piętro)

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Szkolenie dla właścicieli i pracowników firm posiadających siedzibę lub oddział na terytorium województwa zachodniopomorskiego i działających w jednej z następujących branż:

Administracja i polityka, Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Finanse, księgowość i ubezpieczenia, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Prawo, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.

A także dla naukowców i pracowników naukowych oraz pracowników administracji samorządowej.

Obowiązuje limit max. 2 osób z firmy.

Do 7 czerwca pierwszeństwo w rejestracji mają przedsiębiorcy.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Pawła Żebrowskiego
Paweł
Żebrowski
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

kierownik Centrum Transferu Technologii

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.