Finansowanie zewnętrzne innowacji dla przedsiębiorstw z województwa zachodniopmorskiego

Dyżur ekspercki zostaje odwołany. Osoby zainteresowane wsparciem w zakresie finansowania inwestycji i innowacji z Funduszy Europejskich zapraszamy na indywidualne konsultacje z p. Darią Wróbel (tel. 91 449 41 09, e-mail daria.wrobel@zut.edu.pl) oraz zachęcamy do dalszego śledzenia informacji o wydarzeniach organizowanych przez RCIiTT ZUT.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
24.01.2019 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
21.01.2019 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Dyżur ekspercki
Opis wydarzenia

Zapraszamy zachodniopomorskich przedsiębiorców na dyżur ekspercki dotyczący finansowania inwestycji i innowacji z Funduszy Europejskich.

Rok 2019 obfituje w konkursy dotacyjne dla przedsiębiorstw. Jak jednak wybrać najbardziej odpowiedni z nich? Z czym wiąże się aplikowanie o środki publiczne? Czy dana inwestycja kwalifikuje się do dotacji?

Na te i inne pytania odpowie p. Daria Wróbel podczas dyżuru eksperckiego. Nasz konsultant pomoże dobrać najlepszy konkurs dotacyjny, doradzi co zrobić, żeby lepiej spełnić warunki konkursu oraz wyjaśni zawiłości związane z tematyką funduszy.

Wykładowca
Zdjęcie portretowe Darii Wróbel
Fałsz
Daria
Wróbel
CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII, RCIiTT
not-promoted
sala Przymierzalnia (002, parter)

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Uczestnikami dyżuru mogą być przedsiębiorcy spełniający poniższe warunki:

1. mają swoją siedzibę na terenie województwa zachodniopomorskiego,

2. działają w jednej z następujących branż: Administracja i polityka, Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Finanse, księgowość i ubezpieczenia, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Prawo, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Darii Wróbel
Daria
Wróbel
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.