EIC Accelerator Pilot (SME Instrument II fazy) oraz inne konkursy Europejskiej Rady ds. Innowacji

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, start-upów, a także osoby ze świata nauki do udziału w szkoleniu, które odbędzie się 6 czerwca 2019 r. a będzie poświęcone nowym konkursom na finansowanie projektów badawczo-innowacyjnych.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
06.06.2019 — 09:30
Termin przyjmowania zgłoszeń
04.06.2019 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie
Opis wydarzenia

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) powstała, aby wspierać firmy i instytucje oraz podmioty tworzące innowacyjne rozwiązania w realizowaniu ich pomysłów i ambicji na skalę międzynarodową. Jej zadaniem jest pomóc przekuwać wyniki badań na realne biznesy dające zyski, miejsca pracy oraz inne korzyści całej Unii Europejskiej.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się o najnowszych konkursach EIC na projekty badawczo-innowacyjne dla naukowców i przedsiębiorców, o ich podstawowych wymaganiach, a także o tym jak należy wnioskować o przyznanie finansowania. Szczegółowo zostanie przedstawiony odmieniony SME Instrument II fazy, obecnie EIC Accelerator Pilot, który jako pierwszy zastosuje formułę finansowania mieszanego (ang. blended finance).

Szkolenie poprowadzi Michał Grudziński, konsultant ds. Programów Badawczych UE w RCIiTT ZUT. Gościem specjalnym będzie pan Pan Piotr Nędzewicz – Ekspert Komisji Europejskiej ds. oceny wniosków projektowych, który opowie jak wygląda proces ewaluacji i na co eksperci zwracają szczególną uwagę sprawdzając propozycje.

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny

Wykładowca
Zdjęcie portretowe Michała Grudzińskiego
Fałsz
Michał
Grudziński
REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W PROGRAMIE RAMOWYM UE, RCIiTT
09:30-09:45
Powitanie uczestników
09:45-11:00
European Innovation Council – Europejska Rada ds. Innowacji – nowa koncepcja i oferta konkursowa
11:15-12:45
EIC Accelerator Pilot (SME Instrument II fazy) – jak aplikować? Elementy dobrego projektu
Piotr Nędzewicz, Ekspert KE ds. oceny wniosków
13:15-14:00
Ocena wniosków o finansowanie projektu badawczo – innowacyjnego – Eksperci Komisji Europejskiej
Piotr Nędzewicz, Ekspert KE ds. oceny wniosków
not-promoted
sala Szwalnia (115, I piętro)

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Michała Grudzińskiego
Michał
Grudziński
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W PROGRAMIE RAMOWYM UE

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #009ED2