E-commerce: Przygotuj swój biznes na sprzedaż zagraniczną

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego na szkolenie poświęcone internetowej sprzedaży towarów i usług na rynku międzynarodowym oraz stawianiu pierwszych kroków w branży e-commerce, które odbędzie się 25 października 2018 r.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
25.10.2018 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
22.10.2018 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie
Opis wydarzenia

W czasie szkolenie Kaja Rempel oraz Mariusz Kowalczyk z firmy We Commerce podzielą się wiedzą  oraz doświadczeniem by wskazać podstawy wejścia na nowe rynki e-commerce (klient, produkt, cena, marka), jak przygotować platformę do sprzedaży zagranicznej, jakie są podstawowe kanały marketingowe oraz pomysły na niskobudżetowe dotarcie do klienta w różnych krajach oraz jakie są kluczowe wskaźniki potrzebne do analizy sklepu internetowego. Szkolenie obejmować będzie również aspekty prawne oraz podatkowe prowadzenia sklepu internetowego, a także informacje dotyczące przesyłek i płatności związanych z wysyłką produktów.

Wykładowca
rempel
Fałsz
Kaja
Rempel
kowalczyk
Fałsz
Mariusz
Kowalczyk
09:00-09:10
Agnieszka Wielgórecka, RCIiTT ZUT
09:10-10:45
Nowy rynek – budowa nowego e-biznesu (rynek, klient, produkt, cena, marka)
11:00-13:00
Przygotowanie do sprzedaży zagranicznej – cz. I (dystrybucja i promocja)
13:30-15:00
Przygotowanie do sprzedaży zagranicznej – cz. II (promocja, zespół, podsumowanie)
not-promoted
sala Szwalnia (115, I piętro)

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Szkolenie dla właścicieli i pracowników firm posiadających siedzibę lub oddział na terytorium województwa zachodniopomorskiego i działających w jednej z następujących branż:

Administracja i polityka, Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Finanse, księgowość i ubezpieczenia, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Prawo, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.

Obowiązuje limit max. 2 osób z firmy.

Organizator wydarzenia
Zdjęcie portretowe Agnieszki Wielgóreckiej
Agnieszka
Wielgórecka
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #009ED2