Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE

Indywidualne spotkania, konsultacje, doradztwo, szkolenia i warsztaty, udział w spotkaniach networkingowych to część narzędzi, którymi posługuje się zespół wspierając w pozyskiwaniu środków na realizację innowacyjnych pomysłów.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który swoją wiedzę opiera na dziesiątkach zrealizowanych projektów, setkach przeprowadzonych szkoleń, tysiącach konsultacji. Wspieramy w przygotowaniu do aktywnego i skutecznego uczestnictwa w projektach międzynarodowych. RPK to jednostka wspierająca w znalezieniu właściwej ścieżki finansowania pomysłów badawczo-rozwojowych, w rozwijaniu kariery naukowej, w przygotowaniu wniosków i realizacji projektów, czy też poszukiwaniu partnerów do planowanych przedsięwzięć.

Jesteśmy jednym z 11 Regionalnych Punktów Kontaktowych Programów Ramowych i działamy w całym regionie zachodniopomorskim. Tworzymy ogniwo pośredniczące w przekazywaniu najświeższych informacji z Komisji Europejskiej.