Szkolenie on-line: Jak finansować biznes? Fundusze Europejskie, crowdfunding, Venture Capital

Serdecznie zapraszamy właścicieli lub pracowników firm z województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego, którzy poszukują źródeł finansowania na rozwój swojej firmy do udziału w szkoleniu, które odbędzie się w dniu 26 października 2021 r. w godz. 10:00 - 14:00.

W ramach szkolenia zaprezentowane zostaną zasady finansowania w ramach różnych instrumentów:

•  ogólnie zasady Funduszy Europejskich oraz kierunki nowych programów,
  •  na czym polega crowdfunding i dla kogo ten model finansowania jest najlepszy,
  •  finansowanie związane z wejściem inwestycyjnym.

Ponadto druga część szkolenia będzie prowadzona przez ekspertów, którzy pokażą temat z drugie perspektywy, czyli tych którzy decydują o dofinansowaniu bądź wprowadzają daną firmę na platformę.

Wydarzenie poprowadzi p. Daria Wróbel, specjalista w zakresie finansowania przedsiębiorstw, od 2018 roku konsultant sieci Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network wspierającej MŚP w rozwoju innowacyjności i internacjonalizacji.

Wśród prelegentów znajdą się także:

• Tomasz Łasecki - Partner Zarządzający w Pomerangels, funduszu venture capital, który koinwestuje z Aniołami Biznesu;
  • Michał Twardochleb - ekspert z bogatym doświadczeniem w ocenie wniosków o dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych, składanych do instytucji krajowych i regionalnych;
  • Piotr Zając - Business Development Manager na platformie crowdundingowej Beesfund.

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela konsultantka Enterprise Europe Network p. Daria Wróbel, e-mail: Daria.Wrobel@zut.edu.pl, tel. 725 292 808.

Usunięto obraz.