Design thinking - jak stworzyć produkt, który użytkownicy pokochają?

Już 18 listopada 2016 r., w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT (RCIiTT) zaprasza na warsztaty pt. "Design thinking - jak stworzyć produkt, który użytkownicy pokochają?"

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
18.11.2016 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
15.11.2016 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Warsztat
Opis wydarzenia

Na warsztatach dowiesz się czym jest design thinking, z jakich elementów się składa, jak dobrze go przeprowadzić i dlaczego korzystają z niego takie firmy jak Apple, Google, Shimano czy...Browar Łomża :)

Warsztaty poprowadzi Paweł Żebrowski - Kierownik Działu Centrum Transferu Technologii RCIiTT, specjalizuje się w branży ochrony środowiska. Trener, specjalista z zakresu rozwoju biznesu – przeprowadza audyty technologiczne, innowacyjne, badawczo-rozwojowe oraz oceny pomysłów na biznes. Absolwent Programu Top 500 Innovators - ponad 2 miesięcznego stażu na Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii w USA. Od 2013 r. trener i metodyk design thinking w SHOPA - Design Thinking Workspace. Niepoprawny optymista, fan kawy, produktywności i prędkości.

Wykładowca
Prawda
Magister
Paweł
Żebrowski
Powitanie
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Enterprise Europe Network - wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki
09.15 –11.00
1. Tour the table
2. Wprowadzenie – czym jest design thinking, jakimi problemami się zajmuje, jak się przygotować, możliwości zastosowania w praktyce
3. Empatia – co to jest, zastosowanie w design thinking, jak przeprowadzać
1. Definiowanie – co to jest, zastosowanie w design thinking, jak przeprowadzać
2. Generowanie Pomysłów – co to jest, zastosowanie w design thinking, jak przeprowadzać
13.45 -15.00
1. Prototypowanie – co to jest, zastosowanie w design thinking, jak przeprowadzać
2. Testowanie – co to jest, zastosowanie w design thinking, jak przeprowadzać
Sala Roszarnia, parter

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy spełniający poniższe warunki:

•    mają swoją siedzibę na terenie województwa zachodniopomorskiego,
•    działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów  tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja,  gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia.

Obowiązuje limit 1 osoby z firmy.

Organizator wydarzenia
Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.