Praca dyplomowa – Twój paszport do światowej kariery

« Przejdź do listy szkoleń

Tytuł szkolenia: Praca dyplomowa – Twój paszport do światowej kariery
Data: 2013-10-29 .. 2013-10-29
Miejsce: Technopark Pomerania, ul. Niemierzyńska 17a, Szczecin
W godzinach: 8:30 - 10:35
Agenda: 8.30-8.45 – Powitanie, prezentacje organizatorów
8.45-9.45 - Praca dyplomowa paszportem do międzynarodowej kariery w IT - Patryk Żywica, Menedżer Innowacji z Wydziału Matematyki i Informatyki UAM, SCIiTT/PAIP
9.45-10.35 - Od pracy dyplomowej do własnej działalności gospodarczej - ABC przedsiębiorczości akademickiej - Rafał Ślusarczyk, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT
Organizator: Technopark Pomerania, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.
Paweł Żebrowski, (91) 449 43 64
pzebrowski@zut.edu.pl
Wykładowcy: Patryk Żywica, Menedżer Innowacji z Wydziału Matematyki i Informatyki UAM, SCIiTT/PAIP
Rafał Ślusarczyk, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT
Cena: bezpłatne
Uwagi: Na spotkanie zapraszamy studentów, absolwentów, naukowców oraz przedsiębiorców z branży IT oraz pokrewnych.
LIMIT MIEJSC ZWIĘKSZONY DO 50!
Termin zakończenia rekrutacji: 2013-10-25
Limit miejsc: 50

data publikacji: 2013-10-15, ostatnia modyfikacja: 2013-10-28


Lista zaakceptowanych uczestników:

  1. Angelika Linowska, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  2. Monika Legierko, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  3. Agata Szumska, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  4. Izabela Rejer, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  5. Koralia Felczak, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  6. Kamil Łuczak, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  7. Kinga Kowalewska, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  8. Michał Marcinkiewicz, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  9. Wojciech Przerwa, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  10. Artur Mikłasewicz, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  11. Patrycja Przybyłowicz, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  12. Paweł Mokijewski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  13. Jagoda Mazurak, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  14. Maksymilian Skórski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  15. Marta Sosnowska, Zachodniopomorski Uniwersytet w Szczecinie
  16. Michał Tomczyk, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  17. Andrzej Prusinowski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  18. Krzysztof Bałazy, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  19. Jarosław Dziarski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  20. Magdalena Mangold, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
  21. Piotr Siedlecki, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  22. Dawid Strucker, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  23. Patryk Białek, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  24. Rafał Mielnik, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  25. Piotr Ossowski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
  26. Michał Rudnicki, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  27. Krzysztof Prósiński, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  28. Karolina Wilusz, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
  29. Henryk Wołoszyn, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  30. Sławomir Jaszczak, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  31. Szymon Iwanek, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  32. Klaudia Górecka, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  33. Rafał Purczyński, Akademia Morska w Szczecinie
  34. Jan Polak, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  35. Dorota Bielicka, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  36. Grzegorz Wawszczyk, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  37. Paweł Stachów, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  38. Przemek Dziemba, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  39. Mira Witczak, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  40. Jarosław Jankowski, Wydział Informatyki ZUT
  41. Andrzej Stolarek, ClickAS Stolarek Andrzej
  42. Patryk Hachuła, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  43. Kamil Dobosz, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  44. Justyna Binięda, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  45. Mateusz Piwowarski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  46. Beata Górna, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  47. Marek Wielgołaski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  48. Katarzyna Witkowska, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

« Przejdź do listy szkoleń


Newsletter

Jeśli jesteś zainteresowany:

  • Rozwojem firmy
  • Nowymi technologiami
  • Dofinansowaniem UE
  • Stypendiami i stażami zagranicznymi

Zapisz się