Design thinking - zapraszamy na warsztaty!

Już 18 listopada 2016 r., w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, RCIiTT zaprasza na warsztaty pt. "Design thinking - jak stworzyć produkt, który użytkownicy pokochają?"

Na warsztatach dowiesz się czym jest design thinking, z jakich elementów się składa, jak dobrze go przeprowadzić i dlaczego korzystają z niego takie firmy jak Apple, Google, Shimano czy...Browar Łomża :)

Warsztaty poprowadzi Paweł Żebrowski - Kierownik Działu Centrum Transferu Technologii RCIiTT, specjalizuje się w branży ochrony środowiska. Trener, specjalista z zakresu rozwoju biznesu – przeprowadza audyty technologiczne, innowacyjne, badawczo-rozwojowe oraz oceny pomysłów na biznes. Absolwent Programu Top 500 Innovators - ponad 2 miesięcznego stażu na Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii w USA. Od 2013 r. trener i metodyk design thinking w SHOPA - Design Thinking Workspace. Niepoprawny optymista, fan kawy, produktywności i prędkości.

Uczestnikami warsztatu mogą być przedsiębiorcy spełniający poniższe warunki:

• mają swoją siedzibę na terenie województwa zachodniopomorskiego,

• działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja,  gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia.

Obowiązuje limit 1 osoby z firmy.

REJESTRACJA  - TUTAJ

Zapraszają: